ludziepng2

O nas

Dziękujemy za złożenie wizyty na naszej stronie.

Biuro MY TŁUMACZE wykonuje tłumaczenia pisemne na bardzo wysokim poziomie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych, instytucji rządowych, fundacji oraz kancelarii prawniczych z całej Polski.

Jesteśmy zgranym zespołem wykwalifikowanych tłumaczy, który nieustannie doskonali swoje umiejętności. Tłumaczenia to nie tylko nasz sposób na życie, ale także ogromna pasja, którą pielęgnujemy i rozwijamy od kilkunastu lat.

Jesteśmy głęboko przekonani, że jakością i ceną sprostamy również Państwa oczekiwaniom. W dobie globalizacji naszą działalność opieramy głównie na zdalnej współpracy i nowoczesnych formach kontaktu takich jak:

• e-mail
• www
• przesyłanie plików do tłumaczenia (lub ich odbiór) za pośrednictwem serwera we-transfer

Dzięki tym narzędziom załatwianie wszystkich formalności odbywa się szybko i bez konieczności wychodzenia z domu, a nasze ceny są bardzo konkurencyjne, ponieważ nie uwzględniają kosztów utrzymania biura stacjonarnego. U nas płacisz za samą usługę.

Pracujemy 7 dni w tygodniu i oferujemy tłumaczenia, weryfikacje i uwierzytelnienia z zachowaniem możliwie krótkich terminów realizacji. Oferujemy wysokie standardy obsługi Klienta za rozsądną cenę. Jesteśmy bardzo elastyczni i zorientowani na potrzeby Klienta.

Bardzo cenimy sobie Państwa zadowolenie. Prosimy nam zaufać i przekonać się o naszej jakości.

Zobacz naszą ofertę